Woody

Náš nový zvířecí přítel se jmenuje Woody a bude za námi občas docházet. Vždy si spolu pěkně pohrajeme na zahradě, provedeme ho na vodítku, podrbeme kožíšek a naučíme se, jak se o pejska správně starat. Woody je velmi hodný a šikovný a dokáže mezi dětmi proběhnout slalom.

Při druhé návštěvě navštívil Woody děti z prvního patra a pak s ostatními řádili na zahradě. Zopakovali jsme, jak se o pejska staráme a také že je potřeba po něm uklidit. Tentokrát jsme si zahráli i na schovávnou...

Při další návštěvě Woody potěšil všechny děti včetně těch nejmladších. Ti si ho pořádně pomazlily a podrbaly kožíšek. Se staršími dětmi si Woody hrál v herně, poznávaly zvířátka a dostal svačinku. Ty nejstarší dováděly s pejskem na zahradě, hrály na schovávanou a učily se společně o zvířátkách.

Ani na Vánoce Woody nezapoměl a potěšil děti. Povídali jsme si o vánočních zvycích a tradicích. Třeba o tom, že se ke štědrovečerní večeři podává kapr... Tak jsme si hned zahráli na rybáře a kapra. To se dětem i Woodymu velmi líbilo. Za odměnu pak děti dostali perníkovou rybičku a vyfotlili jsme se u stromečku. Woody udělal dětem velkou radost a na chvilku si nechal nasadit i vánoční klobouk :D Se skupinou nejstarších dětí si Woody vyhrál venku a ty mladší navštívil v herně.