Aktuality 2021

DUBEN

  • Děkujeme panu Jiřímu Noskovi a firmě Dřevokrov, pila Býchory za poskytnutí materiálu pro dětské tvoření. Děti si procvičí kreativní myšlení i zručnost.
  • Velikonoce jsou za námi a my si je krásně užili. Jeden den před Velikonocemi nás dokonce navštívil Woody a s ním jsme strávili pohodový jarní den.

BŘEZEN

  • Děkujeme nejmenovanému dárci za štědrý finanční příspěvek 200 000,-Kč. Další poděkování patří firmě Chocoland, a.s. za bohatou velikonoční pomlázku. Sladkosti si děti v pondělí rády vykoledují.
  • Děkujeme za sponzorský finanční dar firmě Veolia Česká republika, a.s. za poskytnutí 30 000,-Kč, které byly věnovány na pořízení ochranných pomůcek. Firma Kavalierglass, a.s. věnovala věcný dar v podobě kojeneckých lahví včetně dudlíků, děkujeme. A dalším dárcem je paní Marcela Semančíková, která darovala našemu centru 5 000,-Kč.
  • V nejbližších dnech dokokončíme a uvedeme do provozu rodinné bydlení. Opravené 2 byty pro děti umístěné v dětském centru jsou vybaveny ložnicí o 5 lůžkách, vlastní koupelnou, kuchyňským koutem a obývacím prostorem. Dětem se celý den věnuje asistent pedagoga, zdravotní sestra, lékařka a volnočasové aktivity zajišťuje tým pedagogů. Děti jsou ubytovány ve skupině maximálně pěti dětí, přičemž sourozenci bydlí vždy spolu, aby byly zachovány sourozenecké vztahy. O každou skupinu se stará co nejužší tým kvalifikovaných pracovníků.

ÚNOR

  • Únor jsme si užívali, co to šlo, především venku na sněhu. Také jsme se věnovali výuce o lidském těle nebo zvířecích stopách. A pravidlem už bývají návštěvy našeho psího kamaráda Woodyho.

LEDEN

  • Konec roku 2020 patřil samozřejmě vánoční nadílce, kterou si děti náležitě užily a měly obrovskou radost z dárků. I v tomto roce se budeme snažit dětem vymyslet pestrý program. Budeme doufat, že se vše brzy vrátí do starých kolejí a děti budou mít spoustu krásných zážitků.