Aktuality 2022

 • Zahájení činnosti ambulance praktického lékaře pro děti a dorost začne 7.12.2022. Je nutné telefonicky se objednat na tel. čísle 321 720 140 a to od pondělí do středy v čase 8-11h. Objednávky přijímá zdravotní sestra. Děkujeme.

 • Zveme vás na Vánoční jarmark, který se uskuteční 9.12. od 9 do 15h v budově našeho DC. Můžete se těšit na tvořivou dílničku, prodej vánočních dekorací, cukroví nebo punč.  Společně si užijeme kouzelné vánoční chvíle...
 • Listopad jsme zahájili strašidelným Halloweenem, oblékli jsme kostýmy, upekli strašidelné dobroty, vyzdobili naše centrum strašidly a pavučinami a užili si pěkný den. Také jsme se učili a tvořili na téma sv. Martin, vyřádili jsme se v Hopík aréně na farmě v Choťovicích a začali s výrobou na vánoční jarmark.

ZÁŘÍ

 • Předběžná nezávazná registrace do ambulance praktického lékaře pro děti a dorost: V DC Kolín bude nově otevřena ambulance praktického lékaře pro děti a dorost. Provoz bude zahájen nejdříve v měsíci říjnu 2022. Formulář pro předběžnou registraci je možné stáhnout, vyplnit a vyplněnou žádost zaslat na adresu hana.halova@dckolin.eu

 • V pátek 9.9.2022 jsme slavnostně otevřeli ordinace praktického lékaře pro děti a dorost a fyzioterapie. Děkujeme všem, kteří se podíleli na financování i samotné rekonstrukci. Finanční podporu poskytl nejen Středočeský kraj, ale také města Kolín i Kutná Hora. Předběžná registrace našich malých pacientů je možná přímo na našem webu. Ještě jednou velký dík všem zúčastněným!
 • Léto je u konce a jak jsme si ho do sytosti užili se můžete podívat zde: Léto 22

PRÁZDNINY

 • Užíváme si letní prázdniny, jak je to jen možné. Podnikáme výlety nejen do okolí ale také třeba do Kutné Hory nebo až do pražské zoo! Ani náš psí kamarád Woody nezapoměl a zase jsme s ním strávili příjemný den plný bublin a her a také jsme mu věnovali řádnou péči. Mezi všemi výlety nezapomínáme ani různé tvoření a péči o naše výpěstky...

KVĚTEN

 • Květen utekl jako voda. Oslavili jsme Den matek, podnikli výlet na vyhlídku u Nové Vsi, chodili na zmrzlinu nebo si prohlédli hasičské i policejní vozy na Dni záchranářů. Slavili jsme narozeniny, cvičili venku se Šárkou, přišel Woody a učili jsme se o kytičkách. Také jsme si procvičili všechny naše smysly, pracovali na zahradě, byli jsme Vodním světě v Kolíně a 1. června jsme se dočkali dětského dne. Všechny fotky z uplynulého měsíce najdete na našich FB stránkách:

BŘEZEN

 • Březen si užíváme jak procházkami po okolí, tak tvořením na téma jaro. Také jsme se vydali do Hopík arény a na velký výlet do Prahy na Matějskou pouť a do Mořského světa.

ÚNOR

 • Po celý únor jsme podnikali výlety po okolí i na zámek do Chlumce nad Cidlinou. Učili se, tvořili, stříhali, malovali i protahovali těla během cvičení. A nakonec si užili báječný a veselý karneval plný kostýmů a masek. Fotogalerie Únor v DC a Karneval
 • Začátek února máme pěkně na pilno. Učíme se na téma povolání, tvoříme i sportujeme jako na olympiádě. Únor v DC

LEDEN

 • V zimě si opakujeme a učíme se nové věci o ročních obdobích, měsících i dnech v týdnu. Malujeme, tvoříme a na procházkách máme spoustu času vše řádně prozkoumat. Navštívil nás Woody, řádili jsme ve sněhu, oslavili jsme s klukama 6. narozeniny a leden si užili do sytosti. Vše najdete v sekci Aktivity s dětmi.
 • Další rok je za námi. Konec toho minulého jsme si s dětmi užili a především čekali na Ježíška, který přinesl spoustu dárků... Klikněte na obrázek a uvidíte, jak se u nás slaví Štědrý den.
 • Seznam sponzorů za rok 2021 najdete v souboru ke stažení. Děkujeme všem za vaše finanční i věcné dary, i za vaši podporu psychickou.