Aktuality 2022

  • Předběžná nezávazná registrace do ambulance praktického lékaře pro děti a dorost: V DC Kolín bude nově otevřena ambulance praktického lékaře pro děti a dorost. Provoz bude zahájen nejdříve v měsíci říjnu 2022. Formulář pro předběžnou registraci je možné stáhnout, vyplnit a vyplněnou žádost zaslat na adresu hana.halova@dckolin.eu

PRÁZDNINY

  • Užíváme si letní prázdniny, jak je to jen možné. Podnikáme výlety nejen do okolí ale také třeba do Kutné Hory nebo až do pražské zoo! Ani náš psí kamarád Woody nezapoměl a zase jsme s ním strávili příjemný den plný bublin a her a také jsme mu věnovali řádnou péči. Mezi všemi výlety nezapomínáme ani různé tvoření a péči o naše výpěstky...

KVĚTEN

  • Květen utekl jako voda. Oslavili jsme Den matek, podnikli výlet na vyhlídku u Nové Vsi, chodili na zmrzlinu nebo si prohlédli hasičské i policejní vozy na Dni záchranářů. Slavili jsme narozeniny, cvičili venku se Šárkou, přišel Woody a učili jsme se o kytičkách. Také jsme si procvičili všechny naše smysly, pracovali na zahradě, byli jsme Vodním světě v Kolíně a 1. června jsme se dočkali dětského dne. Všechny fotky z uplynulého měsíce najdete na našich FB stránkách:

BŘEZEN

  • Březen si užíváme jak procházkami po okolí, tak tvořením na téma jaro. Také jsme se vydali do Hopík arény a na velký výlet do Prahy na Matějskou pouť a do Mořského světa.

ÚNOR

  • Po celý únor jsme podnikali výlety po okolí i na zámek do Chlumce nad Cidlinou. Učili se, tvořili, stříhali, malovali i protahovali těla během cvičení. A nakonec si užili báječný a veselý karneval plný kostýmů a masek. Fotogalerie Únor v DC a Karneval
  • Začátek února máme pěkně na pilno. Učíme se na téma povolání, tvoříme i sportujeme jako na olympiádě. Únor v DC

LEDEN

  • V zimě si opakujeme a učíme se nové věci o ročních obdobích, měsících i dnech v týdnu. Malujeme, tvoříme a na procházkách máme spoustu času vše řádně prozkoumat. Navštívil nás Woody, řádili jsme ve sněhu, oslavili jsme s klukama 6. narozeniny a leden si užili do sytosti. Vše najdete v sekci Aktivity s dětmi.
  • Další rok je za námi. Konec toho minulého jsme si s dětmi užili a především čekali na Ježíška, který přinesl spoustu dárků... Klikněte na obrázek a uvidíte, jak se u nás slaví Štědrý den.
  • Seznam sponzorů za rok 2021 najdete v souboru ke stažení. Děkujeme všem za vaše finanční i věcné dary, i za vaši podporu psychickou.